Dla Operatora

Budowa i konserwacja infrastruktury światłowodowej

Realizujemy kompleksowe projekty budowy infrastruktury światłowodowej doziemnej jak i napowietrznej – podwieszonej. W razie konieczności budujemy kanalizację lub stawiamy słupy linii napowietrznych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz ekipami instalatorskimi. Wykonujemy realizacje od etapu projektu, pozyskania zgód i pozwoleń, poprzez budowę, testy i raport z wykonanych prac. Zajmujemy się monitoringiem infrastruktury oraz serwisowaniem sieci –zapewniamy zespół interwencyjny dostępny 24/7. Wykonujemy zlecenia kompletne end to end – prowadzimy prace zarówno w terenie a także w ramach wewnętrznej infrastruktury budynkowej (siedziba/serwerownia klienta).

Doradztwo projektowe

Na potrzeby projektów tworzymy studium wykonalności, szacujemy koszty i optymalizujemy trasy kablowe. Projektujemy trasy w kanalizacji lub w technologii podwieszonej jak również w systemie hybrydowym przy częściowym wykorzystaniu słupów i kanalizacji kablowej. Współpracujemy z doświadczonym zespołem geodezyjnym oraz zespołem projektantów, którzy wspierają każdy projekt swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem co przekłada się bezpośrednio na optymalizację kosztową.

Usługi dzierżawy infrastruktury

Nasza się metropolitalna to kilkaset kilometrów tras kablowych z wieloma węzłami wymiany ruchu IP oraz fizycznych punktów styku. W zasięgu sieci znajdują się zarówno centra biurowe, logistyczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Udostępniamy nasze zasoby w formie transmisji danych 1/10/100 Gbps oraz jako fizyczne ciemne włókna. Cały czas rozbudowujemy nasze zasoby…

Serwis systemów telekomunikacyjnych

W ramach outsourcingu jako podwykonawca świadczymy usługi wdrażania oraz serwisowania rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z dostarczeniem, konfiguracją i serwisem systemów telefonicznych – PBX, IP PBX, Unified Communication, aparaty IP, bramy IP, etc.

Współpracujemy z:

//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/3s2-1.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/atman2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/emitel2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/etop2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/globitel2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/landtech2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/orange2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/skynet2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/supermedia2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/t-mobile2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/upc2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/vectra2.jpg
//www.inwep.pl/wp-content/uploads/2021/03/wasko2.jpg